Aeron (ARN)

Aeron Nedir?

Proje, havacılık endüstrisindeki veri güvenliğini artırmayı ve böylece kazaların en yaygın sebebi olan insan hatalarından kaynaklanan insan kaza risklerini azaltmayı hedeflemektedir.

Aeron, insanların uçak seyahati güvenliği için blockchain teknolojisini kullanmasına yardımcı olmak için çaba gösteren bir kripto-para birimi platformudur. İki milyondan fazla günlük yolcu ve binlerce gigabyte’lık hava seyahat verileri depolamak için, havacılık endüstrisi gezegendeki en büyük veritabanlarına sahiptir. Aeron, insanlara blockchain teknolojisini kullanarak bu tür verileri depolamak ve güvence altına almak için daha iyi bir yol sunuyor

Aeron, kullanıcılara etkin bir uçuş ve uçak yönetimi için bir blockchain uygulaması sunarken aynı zamanda ekip verilerini ve yolcu verilerini depolamak için şeffaf ve verimli bir yöntem sunan bir blockchain tabanlı platformdur. Saklanan veriler blok zincirindeki tüm ağ sistemlerine karşı şeffaftır, bu durumda yönetim yetkilileri ve uçak yetkilileridir. Aeron, uçak endüstrisinin karşılaştığı birçok sorunu, havacılık veri tabanına yeni ve eşsiz bir görünümle çözebilir.

ARN Uygulama Alanları

Pilot uygulama Platformda pilotların uçuş deneyimlerini ve kariyer gelişimlerini doğrulamak için kullanabilecekleri bir uygulama var. Pilot uygulama uçuş süresini takip eder ve yönetim yetkililerinin pilotun profillerini takip etmesine izin verir. Uygulama ayrıca şirket çalışanlarının, çalışanların verilerini ve uçuş bakımı, maliyetleri ve uzaktan yakıt ikmali gibi diğer bilgileri yönetmelerine de olanak tanır. Bu, uçak yönetimini ve bakımını daha basit ve büyük ölçüde yapar. Yolcu uygulaması Yolcu uygulaması, şirket profillerini ve pilot profilini görüntüleme ve sizin için en iyisini seçme gibi özellikleri içerir. Müşteriler uçuş deneyimleri, pilotun deneyimi ve ne tür bir uçak kullanacakları, uçakların sahip oldukları özellikler ve rezervasyonlarını daha iyi bir uçuşa geçirme konusunda güvence altına alınmıştır. Uçak yönetimi ve kontrolü için uluslararası standartlar bulunmamaktadır. Her ülkenin yönetim için farklı kurallar ve günlükler vardır. Şirket, tüm uçak yetkilileri ve şirket uçuş kontrolü için blockchain veritabanı yaratmayı ve geliştirmeyi planlıyor. Veritabanları taraflara izin verecek şekilde şeffaf olacaktır. Aeron, uçak kayıtlarına ve log pilotuna mobil uygulama getirerek uçak bakımı ve yönetimini kolaylaştırmak istiyor.

Kilit kişiler:

Artem Orange – Genel Müdür

Nadezhda Barkanova – CTO

Konstantin Gertman – CDO

Ruslan Zholik – Mimar

Ali Badeea – İş Geliştirme EMEA

Dmitri Prokopenko – İş Geliştirme Çin

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.