BitBay (BAY)

BitBay nedir?

BitBay, Blockchain’de mal ve hizmet satın almak ve satmak için merkezi olmayan bir pazardır. Amazon, eBay veya Craigslist gibi bir aracıya ihtiyaç duymadan eşler ile doğrudan bağlantı kurabilirsiniz. İşlemler güvenli ve anonimdir

Proje, bireylerin bire bir ölçekte ticaret yapmalarına olanak tanıyan e-Ticaret için yeni standart olmayı hedefliyor. Sonuç olarak, BitBay küresel ticareti değiştireceğini iddia ediyor.

Başlangıçta, BitBay 2014 yılında, asıl kurucular, kötü niyetle sermayeyi arttırdılar ve bağış topladıktan hemen sonra projeyi terk ettiler. BitBay bitti gibi görünüyordu, ancak geliştirici, bağış toplama turunda toplanan sermayeye erişim olmaksızın, orijinal yatırımcılara bir görev duygusuyla projede çalışmaya devam etti.

Bu erken, belirsiz günlerden beri, gelişme uzun bir yol kat etti. Platform resmen 2015 yılında piyasaya sürüldü ve son birkaç yıldır aktif güncellemeler gördü. Kullanıcılar, BitBay’de beş dönüm arazi satan bir kullanıcı da dahil olmak üzere sektörler arasında başarılı bir şekilde işlem yaptı.

Blockchain’de eBay! BitBay Nasıl Çalışır?

BitBay’in adı bir Bitcoin ve eBay karışımından gelmektedir. Bir anlamda, platformun ne yaptığını düşünmenin kullanışlı bir yolu bu. Kullanıcıların satış için ürün listelemesi ve fiyatları pazarlaması için bir pazar yeridir. Bu fiyatlar, platformun kripto para birimi BAY cinsinden ifade edilir.

Bir anlaşmaya vardığınızda, atanan öğenin emanetini kullanarak teslim edilmesini sağlayan akıllı bir sözleşme kurarsınız. Bu, taraflar arasında güvencesiz işlemler yaratır. Ne kadar çok işlem yaparsanız, daha fazla itibar puanı kazanırsınız ve daha istekli geleceğin satıcıları / alıcıları sizinle işlem yapmak isteyeceklerdir.

Merkezileştirilmiş pazar yerleri (eBay veya Amazon gibi) bazen bir satıcının listeleyebildiği öğelerin sayısını sınırlar. Veya, işlem yüzdesini alan belirli ödeme platformlarının kullanılmasını gerektirir. Ayrıca, coğrafi olarak kısıtlanmışlar ve öğe için potansiyel alıcıların sayısını ve türünü sınırlandırıyorlar. Son olarak, merkezi pazar yerleri müşteri verilerini tehlikeye düşürebilen merkezi sunucularda depolar.

BitBay, platformuna sınırsız erişimi garanti eder. Coğrafi sınırlama olmaksızın istediğiniz kadar öğe listeleyin.

BitBay’in bir pazar yeri olarak anahtar özelliklerinden biri de tokenın dinamik olarak ayarlanmasıdır. Bu, para arzının, BAY’ın değeri nispeten düz kalacak şekilde dalgalandığı anlamına gelir. Diğer kripto para birimlerinde gördüğümüz vahşi fiyat dalgalanmalarının aksine, BAY oldukça eşit fakat dinamik bir değer taşıyacaktır. Bu, fiziksel ürünler almak için bir para birimi olarak kullanılmasını daha cazip hale getirir. BAY’i satın aldığınızda hemen değerinin düşmeyeceğini ve gelecekte bir şeylere değeceğinden emin olabileceğinizi biliyorsunuz.

BitBay (BAY) Token

BAY token, pazardaki işlem tokenıdır. Satın almak ve satmak için kullanıyorsunuz ve aynı zamanda donmalara, emanetlere, bahislere, takaslara vb. Katılabiliyorsunuz. Jetonun kendisi Bitcoin gibi çalışır ve ağ tarafından güvenceye alınır.

Orijinal kurucuların ayrılmasından sonra BAY’ın fiyatı kırıldı ve Mart 2017’ye kadar çekildiği zaman düşük kaldı. Ocak 2018’de 30 sentin üzerinde bir fiyatla, şu anki değerine çekilmeden önce, birkaç boğa ve ayı turu döngüsünden geçmiştir.

BitBay (BAY) Nereden Alınır?

Upbit ve Bittrex, BAY token işlem hacminin% 98’ini kapsar, böylece BAY elde etmek için bu iki borsadan birini kullanmak mantıklı.

BitBay (BAY) Nasıl Saklanır?

BitBay, adres oluşturmayı ve işlemleri göndermeyi kolaylaştıran çevrimiçi bir cüzdanı var.

BitBay Ekibi

David BitBay’in ilk birkaç yılı için, projedeki tek geliştiriciydi. Diğer geliştiricileri işe almak için parası yoktu ve zaman zaman gönüllü geliştiriciler yardımcı oldular.

BitBay’in çekirdek ekibinde, geliştiriciler, tasarımcılar ve pazarlamacılar da katkıda bulunan beş üyesi bulunmaktadır.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.