Cryptonex (CNX)

Cryptonex (CNX) Nedir?

Cryptonex, yeni nesil tüketici için tasarlanan uluslararası dağıtık bir kripto para birimidir. Kendi blockchain platformu üzerinde tasarlanmış ve bu kişiselleştirilmiş sistem üzerinde çalışmaktadır.

Bu kripto para biriminin yaratılmasının temel nedeni, kullanıcılara, dünyadaki herhangi bir para birimini başka bir token veya kripto para birimi karşılığında değiştirme şansı sunmaktır. Aynı zamanda, kullanıcılara, merkezi olmayan bir para biriminin anonimliğini sağlarken ödeme kartları ve cep telefonları kullanarak mal ve hizmet satın alma fırsatı sunar.

Bu coin, uluslararası finans yatırımcılarından oluşan bir ekip tarafından oluşturulmuştur. Ekibin ana ilgi alanları, finansal piyasada kullanılmak üzere çeşitli yazılımların geliştirilmesi üzerine olmuştur.

Uzmanlar 210.000.000 tokenın mümkün olan azami miktar olduğuna karar vermişlerdir. Web sitesi, satış öncesi ve hatta borsalar yoluyla serbest dolaşım için çıkarılan 85.000.000 CNX’dir. Öte yandan, Bounty Programı için yaklaşık 15.000.000 CNX kullanılmıştır.

Şimdiye kadar, Cryptonex, ekip olarak 5.000.000 CNX sahibi. Ayrıca, yüz milyon CNX lerin likidite sağlayabileceğini ve satın alma sürecinde de olabileceğini unutmamak gerekir.

Cryptonex CNX Bounty Programı

Cryptonex ekibi ayrıca, CNX pazarının büyümesine katkıda bulunan kullanıcı eylemlerini teşvik etmek için tasarlanmış çeşitli programlar da uygulamaya koydu. Bunlar aşağıda listelenmiştir.

Gönderiler İçin Ödeme

Cryptonex kullanıcıları sosyal ağlarda ve diğer forumlarda yaptıkları yayınlar için ödüllendirilir. Elbette gönderi yararlı olmalı ve ödülü almak için mantıklı bir anlam içermelidir.

Bir kullanıcı, içinde belirtilen Cryptonex’e sahip bir yazı için 1CNX alacaktır. Ancak, resmi Cryptonex web sitesine etkin bir bağlantıya sahip olan bir gönderi için kullanıcı bu sefer 2 CNX kazanır.

Cryptonex CNX Yönlendirme Programı

Tüm kripto para birimi platformunun geliştirilmesine yardımcı olan aktif kullanıcılara olağanüstü fırsatlar verilir. Arkadaşlarına bir referans linki gönderebilir ve alıcının CNX’i satın aldığı her seferde yüzde 20 kazanç sağlayabilirler. Bu tür bir ödül, satın alma programı BackOffice aracılığıyla gerçekleştirildiğinde otomatik olarak transfer edilir.

Cryptonex, Ödül Programının, serbest dolaşım için yaklaşık 90 milyon CNX’e kadar geçerli olacağını açıkladı. Bu süre geçtikten sonra, BackOffice kullanarak CNX satın almak kullanıcılar için geçerli olmayacaktır.

Çeviriler için ödül

Cryptonex ayrıca, metinleri çeviren ve projelerini kendi ülkelerinin dilinde oluşturmaya yardımcı olan kullanıcılara da ödüller verir.

Cryptonex (CNX) Ekibi

Pavel Kalinin ekibin başı ve Cryptonex’in kurucusu ve genel müdürüdür. Yazılım geliştirme ve blockchain teknolojisinde 5 yılı aşkın deneyime sahiptir. Diğer üyeler takım lideri Lina Kai, Andrey Eshrov, Max Tennant, Dmitry Palaguta ve Igor Litvineko’dur.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.