Dent (DENT)

Dent (DENT) Nedir?

DENT, sanal bir telekom şirketi “Telco” tarafından Ethereum üzerine inşa edilmiş, dünya çapında pazar ve mobil veri alışverişi için çıkarılan dijital para birimidir. DENT, mobil veri satın almak ve satmak için bir kripto para birimidir. Halihazırda pazarda satılıyor ve dünya çapında 3.5 milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanılıyor.

Mobil Veri Tadilatı
DENT, kullanılmayan 4.8 milyar dolarlık veriyi yepyeni bir ekonomiye dönüştürmeyi hedefliyor.

Yakın zamandaki bir Cisco çalışmasına göre, 2016 yılı sonunda dünya çapındaki mobil veri pazarı yüzde 63 oranında büyüyerek 7.2 milyar gigabayta ulaştı. Bir Parks Associates çalışması, 2015 yılında mobil operatör veri gelirlerinin 386 milyar dolar seviyesinde olduğunu ve aylık 32 milyar dolara eşdeğer olduğunu gösterdi. Verilerin sadece yüzde 15’inin kullanılmadığı varsayıldığında, bu durum 4,8 milyar dolarlık bir kayıp değeri verecektir. Daha şeffaf ve bağlantılı bir pazarda, bu değer, mobil veri tüketicileri tarafından dünya çapında satın alınabilir, satılabilirdi.DENT Nasıl Çalışır?

DENT token, dünya çapındaki telekom taşıyıcıları arasında anında erişim sağlayan dijital meta olarak hareket ederek mobil veri platformuna güç verir. DENT, Ethereum ve ERC-20 standardı üzerine kurulduğundan, akıllı sözleşme işlevselliği, DENT kullanıcılarının verileri satın alma, satma ve ticaret yapmalarına yönelik kritik bir mekanizmadır.

DENT’in ana bileşenleri şunları içerir:

Veri pazarı – Kullanıcılar uluslararası bir pazarda veri alıp satmak için DENT token’ları kullanabilecekler.

Veri değişimi – DENT, Binance gibi devlerde listelenmesine rağmen, DENT kendi borsasını da başlatmayı planlıyor. Kendi yerel DENT tokenına sahip olmak, sadece kendi veri piyasasını değil, dikey olarak entegre bir borsayı işletmek ve yönetmek için önemli bir likidite sağlar.

İOS ve Android’de mobil uygulama – Mobil uygulama, mobil veri paketlerini satın almanız, satmanız, ticaretini yapmanız veya bağışta bulunmanız için merkezi bir arayüz görevi görür. DENT, mobil uygulama indirme ve satın alımları teşvik eder.

DENT Takımı

Tero Katajainen, DENT’in CEO’su ve kurucusudur. Katajainen, tüketici uygulamaları için doğrudan mobil operatör ödeme sistemlerini uygulayan ilk geliştiricilerinden biriydi.
Mikko Linnamäki, % 72’lik dünya pazar payı ve 2.5+ milyardan fazla kullanıcısı olan, en popüler IMAP Sunucusu olan DOVECOT Oy da dahil olmak üzere, kurucu, Internet öncüsü ve girişimcisidir. Mikko’nun teknoloji ve temel mimarideki arka planı bu projeye büyük ölçüde borçlu.

Danışmanlar:

Rainer Deutschmann, Hindistan’da geleneksel telekom endüstrisini bozan 4G mobil şebeke operatörü Reliance Jio’nun başlatılmasına yardımcı olan bir danışman. Son zamanlarda 160 milyon kullanıcıya ulaştı. Uzun vadeli büyüme ve pazar penetrasyon stratejisine yardım ediyor.
Ransu Salovaara, TokenMarket’in CEO’sudur ve borsalar etrafında kripto para, dijital varlıklar ve blockchain teknolojisinde uzmandır. Daha önce Avrupa’nın Cebelitarık Borsası ve Frankfurt Menkul Kıymetler Borsası’nda listelenen ilk Bitcoin destekli Borsa Yatırım Aracı olan BitcoinETI’yi başlattı.Mikko Ohtamaa, TokenMarket’in CTO’su ve bir blockchain ve Bitcoin uzmanıdır. Ayrıca Python ve JavaScript geliştirmede ve açık kaynaklı bir savunucusudur.
Bu danışmanların uzmanlığı sadece üst düzey büyüme stratejilerini ve konumlandırmayı değil, aynı zamanda ticari varlıklara yönelik sağlam ve meşru borsalar oluşturmayı da amaçlıyor.

DENT Nereden Satın Alınır?

En fazla hacime sahip olan borsa Binance dışında Kucoin ve IDEX’den satın alınabilir.

DENT Nerede Depolanır?

DENT bir ERC-20 jeton olduğundan, MyEther Cüzdanı, Exodus ve Edge dahil olmak üzere standart ETH destekli cüzdanları kullanabilirsiniz. Bir donanım cüzdanı istiyorsanız, bir Ledger Nano S. kullanabilirsiniz.


İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.