EOS (EOS)

EOS Coin Nedir?

EOS temel olarak Dan Larrimer tarafından hayata geçirilen Ethereum gibi bir blockchain teknolojisidir. Dan Larrimer aynı zamanda Steem ve BitShares’in de yaratıcısıdır. EOS, aslında merkezi olmayan bir işletim sistemine benzemektedir, pratikte bu durum, geliştiricilerin EOS üzerinde uygulamalar yazaabilecekleri anlamına gelir. EOS coinlerine sahip olmak, sunucu kaynakları üzerinde hak iddia etmek gibidir. Bir geliştiricinin EOS blockchain teknolojisini kullanabilmesi için EOS coinlerine sahip olması gerekiyor. Geliştiriciler bu EOS coinleri sunucu kaynakları olarak kullanmıyorlar, sadece bu coinlere sahip olduklarını kanıtlamaları gerekiyor.

EOS Amacı Nedir?

EOS, Ethereum’dan daha hızlı ve daha ölçeklenebilir yeni bir blockchain işletim sistemi olmayı ve kullanıcıların merkezi olmayan uygulamaları daha verimli bir şekilde üretmelerini sağlamayı kendine hedef edinmiştir.

Eos Madenciliği Mümkün mü?

Hayır EOS tokenları malesef madencilik ile üretilemezler ve hiçbir şekilde önceden (premine) önceden çıkarılma gibi bir durumları olmamıştır.

Eos Nereden Alınır?

EOS Tokenlarını alabilmek için BINANCE borsasını öneriyoruz.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.