ICON (ICX)

ICON (ICX) Nedir?

ICON (ICX) nam-ı diğer “Kore Ethereumu” Kore menşeili bir blockchain ağı projesidir. ICON, mevcut merkezi ağ yerine merkezi olmayan bir ağdır. ICON (ICX), çeşitli blok zincirlerin akıllı sözleşmeler yoluyla birbirleriyle etkileşime girmesine izin verecek büyük bir platformdur. Açıklamak gerekirse ICON, Bitcoin, Ethereum, NEO, Ark ve Qtum gibi çeşitli platformları da birbirine bağlayan bir blockchain platformudur. 
Herkes yeni bir blockchain projesi oluşturabilir ve ağa katılabilir. ICON’da yeni bir blockchain projesi, mevcut projelerle bağlantı kurmak ve yeni eşsiz dünyalar ya da çoklu blok zinciri yaratmak için ücretsizdir. ICON’un kendisi hem canlı bir organizma hem de bir ekosistem olarak görülebilir. ICX ise, ICON platformunda kullanılan ana coindir.

ICON (ICX) Amacı Nedir?

ICON Projesi’nin vizyonu, toplumları yeniden tanımlayarak ve bu toplulukları birbirine bağlayıp yeni bir dünya yaratarak yeni “ademi merkeziyet” çağını tanıtmaktır. Bugün toplumlar genellikle sosyal ve politik işlevleri tarafından tanımlanmakta ve dünya ulusları tarafından belirlenen ekonomik sınırlarla sınırlandırılmaktadır. ICON sayesinde, topluluklar geleneksel ekonomik sistemden uzaklaşabilir, özgür olabilir ve diğer topluluklarla sürtüşmesiz değer değişimlerini teşvik edebilir ve sonuçta topluluğun maksimum toplam faydasıyla sonuçlanabilir. ICON gerçek dünyayla sınırlı değildir, ancak kripto dünyası ile doğrudan bağlantı kurar.

ICX Nereden Alınır?

ICX, OKEx ve Binance gibi borsalarda ICX/BTC ICX/ETH ve ICX/USDT olarak işlem görmektedir.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.