Ink (INK)

Ink Coin Nedir?

blockchain gibi teknolojiler benzeri olmayan bir hızla gelişiyor ve bu da dijital inovasyon yapmak isteyen şirketlerin ilgisini çekiyor, birçok endüstri uzmanı, teknoloji geliştikçe internet ortamında içerik oluşturucuların yani internetin yaratıcı kesiminin gittikçe genişleyeceğini düşünüyor. Bununla birlikte, Fikri Mülkiyet (IP) alanındaki bu hızlı gelişme, eski altyapı, bilgi asimetrisi ve arkaik merkezi yönetim modelleri ile ilgili birçok zorluğu beraberinde getirmiştir.

Blockchain konsorsiyumun en iyi taraflarını bir araya getiren ve bu iyi yönleri kamu ağları ile birleştiren yepyeni ve merkezi olmayan (decentralized) çözümdür. Tüm bunlara ek olarak Ink, yaratıcılığın gelişmesine olanak sağlayan yüksek derecede çapraz zincir ile çalışılabilirlik sunar.

Platform, oldukça kullanıcı dostu olmasının yanı sıra yüksek derecede sezgisel olan bir merkezi olmayan içerik üretim sistemi kullanmaktadır. Ek olarak, tüm dahili işlemler, Ink’in küçük bir işletmeden büyük bir endüstriyel ortama kadar herhangi bir düzeyde ölçeklendirilip çalıştırılabileceğini garanti eden bir yerel simgeyle yönetilir.

Ink Coin Amacı Nedir?

İşlevselliği açısından bu platform, sektördeki rolleri, içeriği ve davranışları yeniden tanımlamayı amaçlamakta ve birbirleriyle çok sayıda dApps yaratılabilen ve ilişkilendirilebilecek şeffaf bir ekosistem oluşturmak için çalışmaktadır. Tüm kurulum güvenilir ve istikrarlı bir kamu blok zincirine dayandığından, Ink müşterilere, içerikten nakite varlık dönüşümü ve jeton ihracı için güvenilir bir koridor görevi görecek bir Fikri Mülkiyet Varlığı Değişimi sunacaktır.

Ink Coin Özellikleri

  • Daha iyi genel işlevsellik için kullanıcılara çapraz zincir protokolleri içeren entegre bir platform sunar.
  • Fikri Mülkiyet Varlıkları Borsası olarak hizmet verme özelliğine sahiptir.
  • Çok çeşitli uygulamalarla beraber entegre olarak kullanılabilir ve son derece ölçeklenebilir tasarıma sahiptir.
  • Dijital kültürel varlıkların düzenlenmiş ve adil bir şekilde dağıtımına yardımcı olan bir telif hakkı kayıt modülü olan bir blok ile birlikte gelir
  • Gelişmiş ve düzeltilmiş bir ekosistemi kullanıcılarının hizmetine sunar.Ink Nasıl Çalışır?

Ink’in egemen blockchain tenkolojisi aslında yüksek performanslı ve izin verilen diğer blockchain çözümlerinin bir  koleksiyonudur. Dijital mimari açısından Hyperledger projesi tarafından standartları belirlenmiş bir framework kullanır.

Genel uygulama senaryolarına hitap etmek için, Ink, kullanıcının ihtiyaçlarına göre değişime izin veren bir dizi özelleştirme ve geliştirme modülü ile birlikte gelir. Bu platform tarafından kullanılan konsorsiyum blok zinciri, aşağıdakilerin düzenlenmesinde yardımcı olan bir dijital sertifika mekanizması uygular:

  • Kimlik Doğrulama
  • İzin kontrolü

Ek olarak, bu yapıdaki CA isimli node, PKI hizmeti etkinleştiricisi olarak işlev görür. Sonuç olarak Ink, kimlik belgelerini gerçek zamanlı olarak ilgili çeşitli varlıklara önceden verebilir. Son olarak, yerel blockchain, birden fazla varlığın erişim düzeylerini aynı anda denetleyebilir ve hatta ince taneli yerleşik bir politika yapısı kullanarak kaynak tahsisini yönetebilir.

Ink Coin Nereden Alınır?

Ink Coin birçok farklı borsada işlem görmektedir. HitBTC, EXX, CoinEgg, Gate.io, Allcoin gibi borsalardan ink coin alımı yapabilirsiniz.İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.