IOStoken (IOST)

IOStoken (IOST) Nedir?

IOStoken bir kripto para birimidir. IOS, Hizmetlerin İnternet’ini temsil eder. Bu kripto para birimi, tüm çevrimiçi servis sağlayıcıları için sağlam bir altyapı sunacak şekilde tasarlanmıştır. Yenilikçi bir alt yapısı vardır ve yatay ölçeklenebilirlik sağlayan güvenli bir blok zinciri teknolojisinide beraberinde getirmektedir. IOST ayrıca kullanıcıya çok yüksek bir işlem hacmi sunar. IOStoken platformunu kullandığınızda, çevrimiçi hizmetler ve dijital ürünler alışverişinde tamamen merkezi olmayan bir yola çıkmış olursunuz. Öte yandan, geliştiricilerin çok sayıda kullanıcıyı destekleyebilen büyük ölçekli dApp’leri kullanmalarına da izin verir.

IOStoken (IOST) Amacı Nedir?

IOStoken’in ardındaki fikir, dijital mal ve hizmet pazarını satmak ve tanıtmak amacıyla merkezi olmayan bir platformda Ethereum blockchain’de barındırılacak olan Hizmetlerin İnternetine dayanan bir dijital ekosistem yaratmaktır. Bu şekilde, insanlar ihtiyaç duydukları hizmetleri satın almak için IOST’u kullanabilecektir. Satın alma süreci, Ethereum’da mevcut olan akıllı sözleşmelere dayalı olacaktır. Bu nedenle, belirli bir miktarda jetonun fiyata uyması için, topluluk içindeki alıcılar, sözleşmede belirtilen süre boyunca belirli hizmetlere erişebilecektir.

Bu, hizmetin daha kolay erişilebilir hale geldiği ve blockchain merkezi olmayan platformlara dayalı çevrimiçi ve dijital topluluklar aracılığıyla erişilebilen bir çağın mütevazı bir başlangıcıdır. Bu özelliğin bir çok yararı bulunmaktadır çünkü hizmet ücretleri bu ekosistemler içinde daha düşük olacaktır ve hizmetler yalnızca iki tarafla birlikte satın alınabilecek ve üçüncü şahısların tamamen bulunmadığı durumlarda daha erişilebilir olacaktır.

IOST Nereden Alınır?

IOST, Binance,OKEx,KuCoin,Cobinhood gibi borsalarda işlem görmektedir.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.