Po.et (POE)

Po.et (POE) Nedir?

Po.et, dijital varlıkların sahipliği ve onları ilişkilendirmeyi izlemek üzere tasarlanmış, Ethereum tabanlı, bir kripto paradır.

Günümüzün anlık bilgi alışverişi çağında, lisans süreçleri ve akreditasyon, dijital içerik oluşturucuları için büyük bir sorun haline gelmiştir. Basit bir tıklama ile, herkes resminizi veya paragrafınızı kopyalayabilir ve kendi resimlerinde yeniden yayınlayabilir. Uygun lisans almayı istiyorsanız bu çok sayıda e-posta ve avukat masrafları gerektiren çok emek yoğun bir süreç olabilir.

Po.et, içeriğe dijital olarak zaman damgası oluşturmak ve lisanslama bilgisi için tek bir kaynak olarak sunmak için blockchain kullanan ilk platform olarak bu sorunu çözme misyonunu gerçekleştirmiştir.

Po.es (POE) Nasıl Çalışır?

  • Eşsiz “Parmak İzi”

Po.et, blockchain’in ilk finansal olmayan uygulaması olan “Proof of Existence” ni kullanır. Po.et pazarına bir şey eklediğinizde, eklendikten sonra değiştirilemeyen veya düzenlenemeyen benzersiz bir “parmak izi” verilir. Blockchain sayesinde, “parmak izi” nin tek bir hata noktası,içeriğe erişim kazanmak için 3. taraf veya yayıncıya ihtiyacı yoktur.

POE Token Nedir?

POE, Po.et pazarında kullanılan ERC20 para birimidir. Lansman sırasında, Po.et ekibinin açıkladığı gibi, üç ana kullanımı vardır:

  1. Po.et’in ağ etkilerini, yatırım yapan bir paydaş ve yayıncı topluluğu oluşturarak önyüklemek
  2. Po.et Vakfı’nın uzun vadeli gelişimi için fon toplamak
  3. İlk kullanıcıları ve Po.et ağına olumlu katkıları teşvik etmek ve ödüllendirmek için bir mekanizma sağlamak

Ağın olgunlaşmasıyla birlikte, kurucular POE’nin Po.et’in güvenilir içerikli platformlarda kaliteyi ve küratörlüğünü arttırdığı VE içeriği arttırma ihtiyacının arkasındaki ekonomik teşvik olarak kullanılabileceğini umuyor.

Po.et (POE) Gelişimi

Po.et’in gelişimi üç aşamaya ayrılmıştır: Rosetta Dönemi, Guttenberg Dönemi ve Alexandria Dönemi

Rosetta Dönemi
Rosetta Era, Haziran 2017’de başladı. Dikkatleri üzerine çeken Po.et, bu dönemde ICO’larını yayınladı ve jeton satışından 10 milyon dolar kazandı. Bu fonları kullanarak Po.et, kamu test ağını açıp ilk yayıncılarını platforma entegre edebildi. WordPress kullanıcıları, yazılı çalışmalarının tümünün güncel bir günlüğünü resmileştirme ve tutma hakkını bu dönemde gerçekleştirdiler.Guttenberg Dönemi
Daha sonra Po.et, resmi olarak “Guttenberg Dönemi” ne girdi. Yol haritalarına göre, Po.et gelecek aylarda lisans pazarlarını açıklayacak. Bu pazarda 20’den fazla kurulmuş yayıncı entegre edilecek ve içerik oluşturucuların yazılı içeriğe ev sahipliği yapmaya başlayabilecekler. Bulguları kolaylaştırmanın yanı sıra, pazar alanları yaratıcı lisanslar alabilecek ve sürtünmesiz ödeme kanalları aracılığıyla içerik oluşturuculara ödeme yapmaya izin verecek.

Alexandria Dönemi
Son gelişme dönemi tüm ilgili kullanıcılara açık olacak ve piyasadaki imaj ve videoları desteklemeye başlayacak.

Po.et (POE) Nereden Alınır?

Bugün, POE, Binance, Bittrex, OKex ve EtherDelta da dahil olmak üzere bir dizi popüler borsada satın alınabilir.İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.