Power Ledger (POWR)

Power Ledger Nedir? (POWR)

Yaşamınızı yürütmek için gereken tüm enerjiler için büyük hizmet şirketlerine veya yabancı kaynaklara güvenmenizi gerektirmeyecek dünya hayal edin. Power Ledger’ın merkezi olmayan uygulamalar sayesinde bu dünya yakın gelecekte bir gerçek olabilir. Blockchain tabanlı bir platform olan Power Ledger, yerel alanların bir aracıya ihtiyaç duymadan komşularına güneş enerjisi satma ve dağıtma yeteneğini sağlayarak dünya çapında enerji sektörünü tamamen yeniden konumlandırmayı planlıyor.

Power Ledger Platformu, tüm platform katılımcılarının hem üretimini hem de tüketimini gerçek zamanlı olarak kaydederek eşler arası enerji işlemleri oluşturur. Enerji üretimi ve kullanımı önceden belirlenen oranlarda işlenir.

 

Power Ledger (POWR) Amacı Nedir?

PowerLedger, şirketlerin ve bireylerin yenilenebilir enerji satmasına izin vererek enerji endüstrisini yenilemek için çalışıyor. Sonuç, daha az enerji tükettiğimiz için dünyadaki verimliliğin artmasıdır. Ayrıca şirketlerin güvenebileceği blok zincirinin güvenilirliğini ve güvenilirliğini de sunuyor

Power Ledger Ekosistemi Nasıl Çalışır?

Power Ledger Platformu iki blok zinciri üzerinde çalışır ve iki token kullanır: Power Ledger Token (POWR) ve Sparkz. POWR ve Sparkz, sistemle birlikte kullanılır ve her iki blokta da farklı işlevlere sahiptir. (Power Ledger, halka açık Ethereum blockchain’in yanı sıra özel bir konsorsiyum blok zincirini kullanır)

POWR ve Sparkz Tokenları nelerdir?

PowerLedger ekosistemi POWR ve Sparkz adlı iki token kullanır. Sparkz, işlem yapılan enerji değerini temsil eder ve her bir ticari yargı bölgesinde en düşük para birimi değerine ayarlanır. Sparkz sabittir ve kapalı döngü işlem ekosistemi için işlem tokenıdır. POWR tokenları, kullanıcıların platforma erişmesini, ilk kullanıcıları ödüllendirerek ağ etkisini yaratmasını, SmartBond ile güvenliği artırmasını ve hem üretmeyi hem de yenilenebilir enerjiyi teşvik etmesini sağlar.

Token Arzları
POWR – Toplam miktarı 1.000.000.000 olarak sabitlenmiştir. Şu anda mevcut arz 363,810,715.

Sparkz – Toplam miktar sabit değil. Sparkz, istendiğinde, kullanıldığında ve daha sonra imha edildiğinde oluşturulacaktır.

POWR Nereden Alınır?

Şu anda POWR’ı listesinde bulunduran dokuz kripto para birimi borsası:

  • Binance
  • Bittrex
  • Changelly
  • Cryptopia
  • Coinspot
  • Gat.io
  • KuCoin
  • TDAX
  • UpBit

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.