Red Pulse (RPX)

Red Pulse RPX Nedir?

Daha önce birkaçınızın belki duyduğu RPX token bilindiği gibi NEO blockchain tabanı ile oluşturulmuş ilk kriptopara projesidir. Red Pulse, Hong Kong merkezli bir şirkettir ve başlangıçta 2015 yılında Z-Ben Danışmanları olarak adlandırılan danışmanlık firmasından ayrılan bir şirkettir. Evet, Red Pulse, ICO aşamasından önce tam olarak çalışan bir şirket kurmayı başaran nadir projelerden biridir.

Red Pulse projesinin amacı, Çin’deki şirketler, sektörler ve Çin’in genel ekonomisi de dahil olmak üzere Çin pazarındaki tüm pazar olaylarını kapsamak. Tüm veriler Çin ekonomisine ilgi duyan yatırımcılara, analistlere ve danışmanlara ulaştırılıyor. Red Pulse’nin temel değeri, yatırımcılar için kaliteli bilgi sağlamaktır çünkü Çin piyasaları oldukça “gürültülü” olması ile bilinen ve birçok farklı kaynağın var olduğu ve değerli bilgiye ulaşmanın bir hayli zor olduğu bir pazardır.

Red Pulse mobil platformu, dünyanın her yerindeki yatırımcılar ve analistler için gerçek bir hediyedir. Red pulse sayesinde Çin piyasalarındaki genel durumu öğrenebilecek ve yatırımlarımızı ona göre şekillendirebileceğiz.

Red Pulse, mali açıdan yoğun bir deneyime sahip sağlam bir ekipten oluşmaktadır. Red Pulse ve RPX coinin arkasındaki ekip, blockchain veya herhangi bir sektördeki her takımın nasıl çalışması gerektiğine dair gerçek dünyadaki bir örnektir. Daha sonra ekibin en zorlu durumları nasıl ele aldığını ve onların büyüyen ICO dünyasında neden en iyi ekip olduklarını analiz edeceğiz.

Halihazırda Red Pulse bülteni için abone olmuş 50.000 kullanıcı ve websitelerine kayıt yaptırmış 60.000 kullanıcı var. Çok büyük organizasyonlarda dahil olmak üzere bazı şirketler ve topluluklar Red Pulse pazar zekasına oldukça güvenli bakıyor.


RPX Coin Nedir? Ne İşe Yarar?

Buraya kadar her şey çok güzel RPX iyi bir proje gibi duruyor fakat neden RPX coine ihtiyacımız var ve neden bu proje blockchain kullanma gereği hissediyor?. Red Pulse araştırma sürecini hızlandırmak ve içerik üretimi, dağıtım ve tüketim platformuna güç sağlamak için RPX coini kullanıyor.

Red Pulse, küresel bir meslektaş topluluğu yaratan doğrudan teşvik edici bir ekosistem yaratma vizyonuna sahiptir. İnsanlar içerik oluşturucuların yaptıkları iş için bir ödeme olarak belirteçleri alırken, insanlar Çin pazarları ile ilgili bilgileri doğrudan ve profesyonel olarak alır. RPX web sitesinde RPX, Çin ekonomisi büyürken, tüketicilerin ve üreticilerin Çin piyasasına yönelik artan talep ile uyumlu hale gelmesine yardımcı olduğunu belirtti.

Red Pulse, aşağıdaki ana nedenlerden dolayı cryptocurrency platformunu ve blockchain teknolojisini kullanmaya karar verdi:

1- Başlangıç Problemi
Kaliteli bilgi arayan araştırma tüketicileri olmadan araştırmaya katkıda bulunan hiç kimse olmayacaktır. Blockchain, RPX’in finans uzmanlarını ve kurumlarını değerli içerikler bulup ikna etmesini sağlarken, yeterli analistlerin platforma katkıda bulunmasına ikna etmesine yardımcı olur.

2- İşlem Ücretleri
Bilindiği gibi blockchain ve kriptoparalar ile beraber işlem ücretleri çok az miktarlara düşebiliyor.

3- Kayıt Sistemi
İçerik üreticilerinin işlerini adil bir şekilde telafi ettiklerini doğrulamak için kullanılan, kamu tarafından doğrulanabilir kayıt.

4- Ödeme Ölçeklendirmesi
RPX Coin ile ödeme ölçeklendirme sorunları olmayacak. Bitcoin veya Ethereum ile ödeme düşük maliyetli olsa bile yüksek işlem ücretleri getireceğinden RPX coin buna bir çare olarak geliştirilmiştir.

5- Adil Ödeme Sistemi
Yine kontrollü ve adil bir ödeme sistemi oluşturmak ve güven ortamını sağlayabilmek amacı ile Red Pulse projesi RPX coin kullanma kararı almıştır.

RPX Coin Nereden Alınır?

RPX Coin BINANCE ve KuCoin borsalarında işlem görmektedir. Hali hazırda toplam 1.3 milyar kadar RPX bulunmakta bunların 800 milyonu piyasadadır.


İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.