SingularDTV (SNGLS)

SingularDTV SNGLS Nedir?

Ethereum altyapısını ve teknolojisini ConsenSys girişim üretim stüdyosu ile birleştiren SingularDTV, sanatçılara ve içerik oluşturuculara şeffaf medya üretimi ve dağıtımı konusunda yardımcı olmak için ortaya çıkarılmış bir kripto para birimi ve bir blockhain projesidir.

SingularDTV, merkeziyetsiz bir eğlence endüstrisinin temelini oluşturan bir blockchain eğlence stüdyosudur. Hak yönetimi, proje finansmanı ve eşler arası dağıtımın geleceğini inşa eden SingularDTV internette film izlemek ve bunlara dair telif haklarını kontrol altına almak amacı ile üretilmiştir.

SNGLS Nasıl Çalışır?

SNGLS coine baktığımızda dikkatimizi çeken şey ödül sistemi oluyor. SingularDTV whitepaper üzerinde yazılan bilgiye göre bu ödül sisteminde SNGLS ekosistemindeki coin sahipleri üretilen filmlerden ve toplanan ücretlerden yapılan yatırımların iadelerini almaya hak kazanıyor.
Aslında SingularDTV’nin arkasındaki tüm konsept, medya içerikli sanatçı ve içerik oluşturuculara ürünlerini geliştirebilecek ve pazarlayabilecek birçok program ve araç ile geniş bir platform sunan devasa bir “eğlence stüdyosu”.
Şirketin platformu şu an 11 modülden oluşuyor ancak bazıları 2018 veya 2019 yılına kadar ortaya çıkmayacak. 11 Modül şu şekilde karşımıza çıkıyor. Tokit, Decentralized Exchange, Codex, Launch Pad, Legal Repository, Production Service/Crew, Equipment Rental, Talent Management, Marketing, Union Interface ve EtherVision.

SNGLS SingularDTV Amacı Nedir?

Arie Levy-Cohen, Kim Jackson, Zach Lebeau ve Joseph Lubin tarafından kurulan SingularDTV şirketi sanatçılara ve üreticilere merkezi olmayan bir şekilde iyi bir pazarlama zamanı sunan bir eğlence platformu oluşturmayı hedeflemiştir. Şirket Netflix ve Youtube gibi Streaming servisi sunan şirketlere karşı rekabet etmektedir. 2017 yılında ilkkez kendi dizilerini yayınlamaya başlayan şirket gelecekte bu sektörü ele geçirmeyi amaçlıyor.

SNGLS Nereden Alınır?

SNGLS BINANCE borsasında işlem görmektedir.

 

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.