SmartMesh (SMT)

SmartMesh (SMT) Nedir?

SmartMesh, çevrim dışı olduğunuzda bile insanlarla iletişim kurmanızı sağlayan devrim niteliğinde bir blockchain projesidir. Diğer cihazlarla bağlanmak için Wi-Fi kullanarak Peer to Peer (P2P) bağlantısını kullanır. İnternet bağlantısı gerekli değildir.

SmartMesh Nasıl Çalışır?

Mesh Network, İnternet ile veya İnternet bağlantısı olmadan kullanılabilir. Ethereum ile Geth arasında bağlantı kurar ve Raiden kullanarak blockchain ekosistemi dışında işlemler işlemler gerçekleştirir.
Wi-Fi, Bluetooth veya ANT kullanarak bağlanabilirsiniz. SmartMesh Network Dev kitini herhangi bir Uygulama ile de entegre edebilirsiniz. İnternet kullanılamadığında bu uygulamalara izin vererek Smartmesh network üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

SmartMesh Vakfı Nedir?

SmartMesh organizasyonu, internet dışı iletişimi ve işlemleri gerçeğe dönüştürmek için altyapı düzeyinde çalışan Blockchain tabanlı bir başlangıçtır.
SmartMesh Network Token (SMT), SmartMesh Network’te çoğunlukla dolaşım için kullanılan sanal bir para birimi olacaktır. Ethereum tabanlı bir jetondur.
SMT cihazlar arasında veri göndermek için kullanılmakla beraber aynı zamanda, bağlı cihazlar veya “geçiş düğümleri” SMT kazanır.

SmartMesh Ağı Güvenli mi?

Tüm iletişim Mesh Ağı içinde yapıldığı gibi. SmartMesh Ağı ile bilgi değişimi, Yerel Ağı asla terk etmemek üzerine tasarlanmıştır. Bu sebepten dolayı Smartmesh Ağı yeteli güvenlik önlemlerini almış görünüyor. Yani güvenli ve özel.

Category:

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.