TaaS (TAAS)

TaaS (TAAS) Nedir?

TaaS Coin (Token-as-a-Service), blockchain teknolojisini kullanarak yatırım yaparken riskleri ve teknik engelleri en aza indirgemeyi hedefleyen bir kripto-para birimi yatırım fonudur. TaaS özellikle yeni başlayanlar için daha kolay risk analizi ve daha basit bir yatırım portfoyü oluşturmayı amaçlamaktadır. TaaS ekibine göre, projenin öncelikli hedefi, kullanıcıların ilerici ve daha çok yeni ve karmaşık olan  kripto-para piyasasına erişim kazanmalarına yardımcı olmaktır.

TaaS Coin Amacı Nedir?

TaaS şirketi , kripto para piyasalarında işlem yapıyor ve aktif ticareti uzun vadeli yatırımlarla birleştiriyor. İçerik oluşturucuların söylediklerine göre şirket yeni bir yatırım çağına başlıyor. TaaS ekibine göre, “TaaS, yatırımcıların riske girmeden blockchain piyasalarının yükselişinden yararlanmasına olanak veren yenilikçi bir iş modelini temsil ediyor”. Proje Ethereum’un blockchain teknolojisini kullanıyor. Açık ve şeffaf defterler, herkesin belirteçleri ne olursa olsun, ticaret geçmişini ve portföy dengesini kolayca takip edebilmesini sağlar. TaaS’ın ana görevlerinden ve hedeflerinde bir diğeride Kepler platformunun, kripto paranın analizine yönelik Bloomberg portföy yönetim platformuna benzer bir şekilde geliştirilmesidir.

Platformun ana özellikleri şunlardır:

  • Pazar araştırması alanında: haberler, görüşler, raporlar
  • Analitik alanında: kuruluş analizi, fiyat sunumu, endeks grupları
  • Yatırım hedefleri alanında: likidite, risk
  • Ticaret yönetimi alanında: platformun büyük borsalara entegrasyonu
  • Ek olarak, platform yatırım portföyü yönetimi sunuyor
TaaS coin projesinin şüphesiz en önemli özelliklerinden biri de TaaS coin sahiplerine kazancın %50 kadarının dağıtılıyor olmasıdır.

TaaS Coin Nasıl Çalışır

TaaS Coin’in sahipleri kapalı uçlu fonun üyeleridir ve Ethereum Blockchain’e dayanan akıllı bir sözleşmeden dağıtılan karları almaya hak kazanırlar. Toplam jeton sayısı başlangıçta 101.000.000.000 idi. Bir jetonun fiyatı başlangıçta 1 $ olarak belirlendi. Kepler platformunun beta sürümü ise Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Yatırımcılar için primler de planlanıyor; Şu anda bonus% 20’dir. ICO sırasında satılmayan tüm semboller yok edildi. Gelecekte, TaaS jetonlarının fiyatını korumak ya da artırmak için yeni jetonların serbest bırakılması söz konusu değildir.

TaaS Coin Nereden Alınır

TaaS coin alabilmek için Liqui, Bancor Network ve HitBTC gibi marketleri kullanabilirsiniz.


İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.