Time New Bank (TNB)

Time New Bank Nedir?

Time New Bank genellikle TNB olarak adlandırılır. 2017’nin yeni kripto para birimlerinde olduğu gibi blockchain teknolojisine dayanan bir dijital para birimi olarak ortaya çıkmıştır. TNB, ödeme esnekliğini, fiyatlandırma şeffaflığını, merkezsizleşmenin ve uluslararasılaşmanın önemlerini kucaklayan bir zaman değeri iletim ağı kurmaya yardımcı olmak için tasarlandı.

TNB, blokchain teknolojisi ile geliştirilmil bir zaman değeri aktarma platformudur. Zaman-emtia alışverişi için birincil, ikincil ve üçüncül pazarlardan oluşan ayrıntılı bir ağ oluşturmak için tasarlanmıştır. İhracatçılara ait olan malların organize bir bilimsel analitik model vasıtasıyla tanınabileceği bir sistem oluşturmayı amaçlamaktadır.

TNB Nasıl Çalışır?

TNB, blockchain teknolojisine dayanan hassas bir zaman değeri iletim platformudur. Zaman-emtia değişimi için birincil, ikincil ve üçüncü taraf pazarından oluşan ayrıntılı bir ağı düzenlemek için tasarlanmıştır. M.I.T, zaman ihracatçılarına ait olan malların, tanınmış bir bilimsel analitik model yoluyla tanınacağını ve talep edileceği bir sistemi tanıtmayı amaçlamaktadır. Bu, merkezi olmayan değer aktarım platformundan yararlanılarak yapılmaktadır. Time New Bank (TNB), herhangi bir işlemi doğru bir şekilde yerine getirmek ve bir emtianın şimdiki ve gelecekteki değerini söylemek için para birimi olarak kullanılacaktır. Bir satın alma işlemi yapıldıktan sonra, zaman talep edenler ya emtiaya mal olabilirler.

TNB Amacı Nedir?

Time New Bank genel olarak zamanın değerini transfer edebileceğimiz bir sistem üzerinde çalışıyor. Ethereum blockchain sistemini kullanan TNB zaman talep edenler ve arz edenler arasında bir değişim aracı olarak kullanılacak.

TNB Nereden Alınır?

TNB coin alabilmek için BINANCE borsasını ziyaret edebilirsiniz.İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.