VIBE (VIBE)

VIBE (VIBE) Nedir?

VIBE bir ERC20 jetonudur ve VIBEHub teknolojisinin temelini oluşturur. Bu platform, aslında sanatçıların hologramlarını, eğitmenleri ve diğer figürleri sanal gerçeklik alanına yansıtmak için “holoportation” kullanmaktadır. Bu da öğrencilerin konserlere katılmasını ve derslerin VR’de öğretilmesini sağlayarak öğrencilerin ya da hayranların evlerini terk etmelerine duyulan ihtiyacı ortadan kaldırıyor.

VIBE Amacı Nedir?

VIBE, sanal konserlerin tanıtımıyla konser işini bozmaya çalışıyor. Ayrıca, VR’de müzik dersleri ve hatta boks dersleri almak hem bu aktivitelere katılmanın eğlenceli hem de uygun bir yolu gibi görünüyor.
Bir eğitmen veya sanatçıyı sanal ortama taşıyarak, birçok yeni olasılık ortaya çıkar.İşte bu, VIBE’nin gerçek değeridir,yani mevcut bir pazarı bozmak için yeni bir teknolojinin kullanılması.

VIBE Nasıl Çalışır?

VIBEHub’ın gerçek hayattaki insanları hologramlara dönüştürebileceği yol, Microsoft tarafından geliştirilen bir teknoloji olan “hologration” olarak adlandırılan bir şeydir. VIBEHub, sanal dünyasında hub oluşturmak için yukarıdaki teknolojiyi kullanır. Bu merkezler konserler, dersler, insanların film izleyebileceği veya takılabileceği basit sosyal ortamlara kadar uzanabilir. Belirli hub’lara erişmek için kullanıcının VIBE coinini kullanarak bir ödeme göndermesi gerekir.

VIBE Nereden Alınır?

VIBE coin Binance borsasında işlem görmektedir.İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.